Bambusové žaluzie

Velice populární volbou nových plastových oken je provedení imitující dřevo či přímo dřevěná okna a eurookna. Pokud hledáte kvalitní stínící techniku, která s nimi bude dobře ladit, tak právě bambusové žaluzie jsou tou správnou volbou. Bambusové žaluzie od STRMAT jsou výbornou volbou nejen k přírodně laděným interiérům a zimním zahradám. Své místo si také najdou v altánech, koupelnách i kuchyních. Neobyčejné vlastnosti žaluzií od STRMAT vás zajisté překvapí a budou luxusní chloubou vaší domácnosti po dlouhé roky.

Kvalitní a odolné žaluzie

Bambusové žaluzie do oken jsou novinkou na poli stínící techniky, která si díky svým vlastnostem velmi rychle získává mezi našimi zákazníky na oblibě. Žaluzie z bambusu umožňují, tak jako klasické hliníkové žaluzie, plynulou a plnohodnotnou regulaci světla dopadajícího do interiéru. Jsou spolehlivou ochranou před oslněním, přehříváním interiéru a poskytují vám soukromí.

Bambus patří mezi traviny a vyniká vysokým obsahem křemíku. Na rozdíl od dřevěných žaluzií, které v plné nabídce STRMAT také najdete, dosahují vyšší pružnosti a odolnosti. Žaluzie z bambusu lze užívat v místnostech s vysokou vlhkostí nebo vysoce proměnlivou teplotou. Díky svým vlastnostem je možné vyrábět lamely bambusových žaluzií skutečně slabé. Výsledkem všeho jsou velice tenké, pružné a tvrdé žaluzie, které dosahují dlouhé životnosti a stálosti. K bambusovým žaluziím od STRMAT navíc získáte nadstandardní záruku na 5 let.

Elegantní v každých podmínkách

Žaluzie z přírodních materiálů často okouzlí zákazníky díky svému unikátnímu vzhledu. Právě proto při výběru našeho sortimentu klademe vysoký důraz také na design a celkovou kvalitu a preciznost zpracování. Žaluzie z bambusu jsou perfektním doplňkem k přírodně laděným interiérům, dřevěnému nábytku a všem prostorám, kde toužíte po kontaktu s přírodou. Lamely jsou velice tenké a to až pouhých 1,6 milimetrů (1,8 mm pro lamelu šířky 50 mm). Díky tomu působí žaluzie velmi vzdušně a ve svinutém (vytaženém) stavu vytvářejí pouze velmi malý a nenápadný paket.

Provedení na míru

Ptáte se, proč žaluzie právě od STRMAT? Žaluzie pro vás zdarma a přesně zaměříme, pomůžeme vám s výběrem a velmi rychle dodáme spolu s profesionální montáží. Bambusové žaluzie nabízíme hned ve dvou šířkách lamel – 25 a 50 milimetrů. Žaluzie od STRMAT jsou vhodné pro nejrůznější prosklené plochy, zimní zahrady i venkovní altány. Překážkou nejsou ani atypické tvary oken jako jsou okna trojúhelníková, lichoběžníková či oblouková. I v těchto případech umožňují žaluzie plně naklápět lamely a tím regulovat přísun světla do interiéru.

Nejen pro plastová okna

Bambusové žaluzie jsou vhodnou volbou nejen pro plastová okna. Jedna žaluzie může dosahovat velmi překvapivých rozměrů – šířky až 2,4 metrů a výšky 3 metry. Díky tomu můžete s žaluziemi z bambusu od STRMAT zastínit i veliké plochy a prosklená průčelí. Rádi vám pomůžeme zvolit vhodné rozdělení veliké plochy na více nezávislých žaluzií pro maximální komfort, snadnou manipulaci a co nejlepší vlastnosti.

Žaluzie lze montovat do nebo před okenní výklenek. Velmi oblíbenou metodou je však instalace přímo na okno. Díky možnosti bočního vedení ze silikonových lanek lze žaluzii udržet ve správné poloze i v případě vyklopení či otevření okna.

Ovládání žaluzií

Standardně jsou bambusové žaluzie dodávány s ovládáním pomocí tyčky a šňůrky. Toto ovládání je velice snadné, intuitivní a přitom designově povedené. Pro náročné zákazníky, kteří touží po maximálním pohodlí a luxusu, nabízíme i provedení s motorickým ovládáním. Žaluzie pak lze snadno řídit pomocí nástěnného tlačítka či dálkového ovladače.